انتصابات جدید مدیران صنعت بیمه در هفته های اخیر/ریاحی فر به سرمد می رود


22 دي 1395 |
انتصابات جدید مدیران صنعت بیمه در هفته های اخیر/ریاحی فر به سرمد می رود
گروه سایبان - در هفته جاری صنعت بیمه انتصاباتی داشته که برخی از سوی بیمه مرکزی و برخی از سوی مدیران عامل شرکت های بیمه بوده است .
به گزارش پایگاه خبری رازپول، در روزهای اخیر مصطفی ملکی مدیر بیمه های اتومبیل بیمه آرمان شد. صلاحیت نامبرده به تائید بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران برای تصدی مدیریت بیمه های اتومبیل بیمه آرمان تأیید شده است.
بیمه سرمد
شنیده می شود که مهدی ریاحی فر به عنوان مشاور مدیرعامل بیمه سرمد در این شرکت رفت و آمد دارد.همچنین از سوی مدیرعامل بیمه سرمد مختار رحیمی به عنوان مدیریت ریسک و بایگان به عنوان مدیریت بیمه های عمر در این شرکت آغاز به کار کرده اند.

ایران معین
همچنین بیمه مرکزی ایران صلاحیت حرفه‌ای حسن اسلامی پناه به منظور عضویت در هیئت شرکت بیمه ایران معین را تایید کرد.

اسلامی پناه به عنوان کارشناس بیمه درمان بیمه ایران دارای حدود 20سال سابقه فعالیت در صنعت بیمه است. او مدیریت‌های مختلفی را در شرکت سرمایه گذاری صادرات، بیمه دانا و وزارت اموراقتصادی و دارایی تجربه کرده و در بیمه ایران نیز مشاورمدیرعامل و مدیربرنامه بودجه بوده است.

حکمت صبا
همچنین علی شعبانی مدیرعامل بیمه حکمت ، طی احکامی محمود سبزی را به سمت معاونت تحقیق و توسعه بازار و فاطمه صالحی را به سمت معاونت توسعه مدیریت و منابع بیمه حکمت منصوب کرد.دو انتصاب جدید در بیمه تجارت نو
مديرعامل شركت بيمه تجارت، پدرام آبدارزاده را به عنوان مدير بازاريابي و مرتضي شعبانيان را به عنوان سرپرست مديريت سرمايه گذاري منصوب کرد.
طي احكام جداگانه اي از سوي دكتر عباس زادگان مديرعامل شركت بيمه تجارت، پدرام آبدارزاده به عنوان مدير بازاريابي و مرتضي شعبانيان به عنوان سرپرست مديريت سرمايه گذاري منصوب شدند.


پدرام آبدارزاده داراي مدرك كارشناسي مديريت بيمه بوده و در حال حاضر دانشجوي دكتري مديريت مي باشد و پيش از اين مديريت تحقيق و توسعه شركت بيمه تجارت را بر عهده داشت.

مرتضي شعبانيان نيز داراي مدرك كارشناسي ارشد مديريت سرمايه بوده و پيش از اين به عنوان مشاور مديرعامل اين شركت در امور بين الملل نيز ايفاي نقش مي نمود.